Clash of Clans Pekka Saldırı – Savunma Taktikleri

Clash of Clans Pekka  Taktikleri oyuncular tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde bulunan fakat çok fazla kişi tarafından özellikleri bilinmeyen P.E.K.K.A askeri doğru zamanda kullanıldığında hem saldırı hem de savunma özelliği gösterebilmekte. Kendiliğinden sahip olduğu olağanüstü zırh ve gücü sayesinde belki de oyunun en güçlü askeri olduğunu söyleyebiliriz. Clash of Clans Pekka Saldırı – Savunma Taktikleri içerisinde saldırı ve savunma işlemlerini ayrı ayrı anlatarak atılması gereken adımlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncellikle Pekka’nın saldırı taktiklerinden bahsedelim.

Pekka Saldırı Taktikleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Pekka’nın kendiliğinden sahip olduğu doğaüstü bir gücü bulunmakta. Bu güç sayesinde bir köyü baştan aşağı tek başına yok edebilmektedir. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Örnek olarak Pekka’nın canını götürebilecek en önemli etmenlerden birisi de savunma sistemleridir. Savunma sistemlerini elektrik üzerine kuran köyler gerçek alanda bu askere karşı büyük bir savunma gerçekleştirmektedirler. Saldırılar sırasında elektrikli savunmaları yok edecek birkaç asker göndererek alanın temizlenmesini sağlayabilir, P.E.K.K.A saldırısı için zemin hazırlanabilir. Bu gibi durumlara dikkat etmek saldırılarda daha üstün başarılar elde edilmesine katkı sağlamakta. Pekka askerlerini bu hususlara dikkat eden bir kişi sadece bu asker ile %50 fetih alabilmektedir. Oyun içerisinde tüm ayrıntılarına dikkat edilmiş en güçlü ve en sistematik askerin olduğunu söyleyebiliriz.

Pekka Savunma Taktikleri

Yukarıda da dile getirdiğimiz üzere Pekka saldırı açısından oldukça güçlü bir askerdir. Pekka tarafından saldırıya uğramanız durumunda nasıl bir savunma sistemi kuracağınızdan da bahsetmek istiyoruz. Bu tür askerleri öldürebilecek en güçlü savunma sistemi gizli teslalardır. Elektriğe karşı savunması oldukça kötü olan Pekka destesi oldukça kolay bir şekilde öldürülebilmektedir. Köy içerisinde gizli teslaları en güzel noktalara yerleştirmeniz durumunda meydana gelebilecek bir saldırıyı kupa ya da ganimet kaybetmeden atlatabilirsiniz. Clash of Clans Pekka Savunma Taktikleri oldukça önemli olup gelişimler üzerinde büyük etkiler meydana getirebilmektedir. Bu askeri doğru kullanmak büyük etkiler meydana getirirken yanlış kullanmak da büyük zararlar meydana getirebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir