Clans Of Clans Ganimet Kasma Yolları

Clans Of Clans Ganimet Kasma Yolları oyuncuların belki de en büyük sıkıntıları arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde gelişimlerin tamamı, bina yükseltmeleri, asker gelişimleri gibi birçok unsur elde edilen ganimetlerle yükseltilebilmektedir. Bu nedenle ganimet kasmakta zorlanan kişiler oyun içerisinde mağlubiyet yaşamaya, köy binası yükseltememekle şikayetçi olup Clans Of Clans Ganimet Kasma Yolları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Burada oyunların karıştırdıkları bir olaydan da bahsetmek istiyoruz. Ganimetler bilindiği üzere diğer oyunculara saldırılarak onların birikimlerinin bir kısmını alarak elde edilmektedir. Bu saldırılar sonucunda elde edilen zafer oyunculara ekstre kupa getirisinde de bulunmaktadır. Burada birinci amacımız kupa olmadığını, ganimete önem vermemiz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Öncelikle oyuna yeni başladı iseniz ve Clans Of Clans Ganimet Kasma Yolları hakkında araştırmalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz. İlk olarak seviyenizi 60’a kadar standart bir seviyede yükseltmenizi ve bu aşamadan itibaren bir klana girmeniz gerektiğini belirtmek istiyoruz. Gireceğiniz klandaki en yüksek seviyeli oyuncu olmaya, diğer üyelerin oldukça düşük seviyelerde olmaya bakın. Bunun temel nedeni, yapılacak klan savaşlarında düşük rakipler gelmesi ve kazanılması durumunda en büyük ganimetin alınmasını sağlamak olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak klan savaşlarına girip galibiyet alan kişiler tek seferde 500,000 iksir ve altın rahatlıkla kazanabilmektedir. Tek bir klanda sabit kalmayan, savaşlar sonrasında farlı klanlara geçerek savaşlara giren kişiler ortalamanın üstünde bir ganimet elde edecektir.

Oyun içerisinde uzmanlaşmış kişiler tarafından uygulanan en büyük stratejilerden birisi de kupa düşürmek olduğunu söyleyebiliriz. Kupa sayısı ne kadar artarsa savaşlar sırasında karşısına gelebilecek rakibin güç oranında da doğrudan bir artış meydana gelecektir. Herhangi bir savaşa girip sadece bir okçu gönderip savaşı bitir demeniz durumunda yenilgi yaşayacak ve kupa kaybınız olacaktır. 80 level bir hesabınız var diyelim ve kupanız 1600 seviyelerinde. Bunu derhal hızlıca 1000’in altına düşürmeniz gerekmektedir. Bu sayede hangi köye girerseniz girin rakipler sizin kat ve kat altınızda, güçsüzlerden oluşacaktır. Kupa düşürümünü belirli aralıklarla yenilemeniz de gerekecektir. Clans Of Clans Ganimet Kasma Yolları bizlere göre bu yöntemlerden oluşmaktadır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir