Çiçek Sepeti İndirim Kodları

Kadın ve erkek ayrımı olmaksızın her birey, özel gün ve gecelerde sevdiklerine, eşlerine, dostlarına akrabalarına en güzel hediye olarak çiçek almak istemektedirler. Çiçek konusunda her şehir eşit olanaklara sahip olmamakta. Bazı şehir ve bölgelerde mağaza olarak birçok seçenekleri bulunan kişiler, istediği çiçeği istediği tarzda görerek alabilmekte. Bazı durumlarda çiçek almaya vakti olmayan, yakın çevresinde çiçekçi bulunmayan kişiler  siparişleri online ortamlar üzerinden yürütmeye çalışmaktadırlar. Bu alanın en büyük temsilcileri arasında yer alan Çiçek Sepeti, her gün milyonlarca kişiye sipariş hazırlamakta olup  birçok kişinin isteğini karşılamaya çalışmakta. İçeriğinde yüzlerce çiçek çeşidi barındıran Çiçek Sepeti, bütçe bakımından bazı durumlarda kişilerin bütçelerini aşmaktadır. Bu gibi durumlarda da Çiçek Sepeti İndirim Kodları 2018 devreye girmektedir..

Çiçek Sepeti, bazı zamanlarda hem markalar ile anlaşma yaparak hem de bireysel olarak bazı indirim kodları hazırlayarak alışverişlerin daha uygun fiyatlar ile tamamlanmasına olanak sağlamaktadır.  İndirim kodları bazı durumlarda her sipariş için geçerli olabilirken bazı durumlarda ise sadece belirli alışverişler üzerinde geçerlilik gösterebilmektedir. Çiçek Sepeti İndirim Kodları  konusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda birçok koda ulaştığımızı ve her birisinin kullanıma hazır olduğunu söyleyebiliriz. İşte o aranan ve merak edilen kodlar;

Çiçek Sepeti İndirim Kodları

  • Türk  Telekom Selfy kullanıcıları; CICEK yazıp 5062’ye SMS göndermeleri durumunda kendilerine iletilen kod yardımı ile %40 oranında bir indirim kazanabilmekteler. Tüm alışverişler için geçerli olan bu oran, 1 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Avantaj mobil uygulamasını yükleyerek indirim kodu almanız mümkündür. Uygulamayı açtıktan sonra Fırsat Kodu Al butonuna tıklayınız. ( Bu işlem ücretsizdir.) Almış olduğunuz kodu seçili ürünlerdr kullanabilirsiniz.
  • Çiçek Sepetinin anasayfası içerisinde yer alan indirimli ürünler bağlantısına girmeniz durumunda seçili ürünler üzerinden %70’e kadar indirim kazanabilmektedirler. İndirim durumu bazen %50 oranlarına kadar gerileyebilmektedir.
  •  Alışverişleriniz sırasında sepetinizde yer alan İndirim Kodu bölümüne CCK1515 kod numarasını girmeniz durumunda da %15 oranında bir indirim kazanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan indirimlerin bazıları kısa süreli geçerli olmasına karşın bazıları ise yıl boyunca tamamen etkinliğini korumaktadır. Bazı ürünler sistem tarafından otomatik olarak fiyat indirildiğini, bununla beraber ekstre olarak yukarıdaki kodları kullanmanız ile beraber alışverişinizi iyice uygun hale getirebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir