Çağrı Taner Kimdir?

Sosyal medyaya giriş yapan kişiler tarafından sıklıkla merak edilmekte. Bir sosyal medya fenomeni olan Çağrı Taner, 1996 doğumlu olduğunu görüyoruz. Kullandığı ismin gerçek ismi olup olmadığını, nereli olduğunu, nerede doğru gibi bilgilere maalesef ulaşamıyoruz. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal alanlarda önünüze gelen her türlü yüksek sayıdaki takipçili hesapların sahibidir. Kendi adına olan hesaplarının analizleri şu şekildedir; Instagram’da 3.5 milyon, Twitter’da 1.2 milyon, Facebook’da ise 2 milyona yakın kitlesi bulunmaktadır. Bununla beraber yüksek takipçi kitlesine sahip hesap ve profilleri satın alan Taner, kendi krallığını kurtma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Elinde bulunan hesapların toplam takipçi kitlesinin 100 milyonun üzerinde olduğu tahmin edilmektedir.

Çağrı Taner’in bu kadar popüler olmasına neden olan etmenleri sizlerde merak ediyorsunuzdur. Güncel bilgiler ile beraber toplum sorunlarını espirili bir şekilde paylaşıyor olması Taner’in bir anda popüler olmasına neden olmuştur. Üzerinde bulunan büyük gizemin de insanlar tarafından merak edilmesine olanak sağlamakta. Yukarıda da belirttiğimiz gibi hakkında hiçbir şekilde bilginin bulunmadığını, hangi okulda okuyor, nerede yaşıyor gibi sorulara dahi cevap bulamamaktayız. Kendine ait resimler dahi paylaşmayan Taner’in Karadeniz tarafında bir şehirde yaşadığı iddia ediliyor. Huzurlu Bir Poncik adındaki Instagram hesabınından geçtiğimiz günlerde “Mekanın Sahibi” şeklinde bir hikaye paylaştığını ve 15 saniye de olsa yüzünü gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sadece sosyal medya işleri ile uğraşmayan Çağrı Taner, son zamanlarda müzik hayatına da giriş yapmış, ufak ufak şarkı çalışmaları geliştirerek bunların yayımlamaya başlamıştır. Kendisine ait bireysel internet sitesi ve iTunes üzerinden yayımladığı müzikler takipçi kitlesi tarafından kısa sürede popüler hale getirildiğini görmekteyiz. Sahip olduğu yüzlerce sosyal medya hesapları ile ilgilenen Çağrı Taner, sosyal medya üzerinden reklam çalışmaları yaparak gelir elde etmektedir. Milyonlarca kişiye ulaşabilmesi sayesinde birçok kişi ve kurumsal firmanın reklamlarını kolaylıkla alabilmektedir. Reklam çalışması için talep ettiği ücretin oldukça yüksek olduğunu, sıradan kişilerin bütçesini kaldıracak kadar olmadığını söyleyebiliriz. Yakın zamanda eminim ki kendi hakkında daha çok bilgi verecek ve yüzünü rahatlıkla göstermeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir