Bilgisayarda SnapChat Kullanmak

Snapchat, kullanımı itibariyle pek çok kişiyi cezbeden bir program malumunuz. Bilgisayarda Snapchat Kullanmak için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında anlatacağız. Zira bu programı mobilden kullanmak, hemen hemen herkes için önemli bir yenilik yaratıyor ve anlık mesajlaşmalar çok daha farklı boyutlara dahil oluyor. Farklılıkların ve yeniliklerin ön plana çıkmasına dair üretilen seçeneklerin içerisinde SnapChat konusunda illa ki pc üzerinden çalıştırma düşüncesine sizler de ulaştıysanız şayet, yapmanız gereken aslında bilgisayarınızı akıllı telefon gibi kullanmanız olacak. Bunu başarmak için ise bilgisayarınıza bir dizi program indirmeniz gerekiyor.

Snapchat Bilgisayara Nasıl İndirilir?

 

1-Bluestack isimli uygulamayı indirin ve bu uygulamayı çalıştırın.

Snapchat İndir

İndirmek için buraya tıklayınız.

Bu uygulama açıldığı an, sanki ekranınızda bir Android ekranı var gibi göreceksiniz.

2-Şimdi Bluestack programını bilgisayarınıza kurun.

3-Kurulum tamamlandıktan sonra Bluestacks uygulamasını açınız.

4-Sonra Google play  hesabınız üzerinden giriş yapın,

5-Programa Google Play hesabınızla giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama butonuna Snapchat yazınız.

6-Son olarak çıkan arama sonucu sonrası Snapchat uygulamasını indirin artık bilgisayarınızda snapchatı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Snapchat Puan Yükseltme konulu makalemiz ile Snapchat’a dair ipuçlarına erişebilirsiniz.

Bunun dışında bir web ya da masaüstü yöntemi bulunmuyor programın. Program tamamen mobile göre tasarlanmış bir yazılımdır. Bilgisayardan ziyade kullandığınız programın hızına bağlı olarak çeşitli seçenekler çıkabilir ortaya. .Bilgisayarınızda bir kamera var ise işlem çok kolay olacak. Ama yok ise, işte o zaman uygulama hata verebilir. “Bluestacks snapchat login error”  hatası ile karşılaşıyorsanız bu kameranızdan kaynaklı bir hatadır. Bu yüzden yapmanızı önerdiğimiz şey, kamera konusundaki sorunları çözmeniz olacaktır.

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Snapchat Pc Den Giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir