Bedava Sms Paketleri Türk Telekom(Avea)

Bedava Sms Paketleri Türk Telekom(Avea) konusu internet dünyasının son zamanlarda konuştuğu en popüler konular arasında yer almaktadır. Trend hale dönüşmesinden dolayı bizlerde bilgimiz dahilinde olan paketlerin tamamını okuyucularımız için ücretsiz olarak paylaşmak isteyerek faydalanmanıza olanak sağlamak istiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda GSM alanında Avea olarak bilinen şirket, Türk Telekom şirketine satılmış, sektöre farklılık getirmesi amaçlanmıştır. Daima düşük bütçeli paketler sunmaya çalışan şirket, müşteri potansiyelini kısa sürede oldukça yükseltmiş, kaliteyi daha çok uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmıştır. Günümüzde birçok kullanıcı daha çok internet bazlı paketler yapmalarından dolayı anlık olarak harcadıkları SMS’ler yüzünden sıkıntılar çekmektedir. Avea Bedava SMS Paketi olarak internette bazı aramalar yaparak biten SMS’lerini ücretsiz olarak yenilemeye çalışmaktadırlar.

Türk Telekom Bedava SMS Paketi geliştiren nadir GSM firmalarından birisidir. Bazı kampanyaları altında kullanıcılarına ücretsiz SMS dağıtan şirket, daha çok müşteri memnuniyetini ön plana tutmaya çalışmaktadır. Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı almanın birçok yöntemi olmasına karşın bizler burada daima uygulanabilecek işlemlerden bahsetmeye çalışacağız.

Avea salla kazan yöntemi ile nasıl bedava paket alabileceğinizi bu yazımızda açıkladık: Türk Telekom Sil Süpür Nedir? 

Mobil Uygulama Üzerinden Ücretsiz SMS Alma

Türk Telekom Mobil İşlemler uygulaması üzerinden birçok işlem halledilebileceğini dile getiren şirket, sadece bir kereye mahsus olarak uygulama üzerinden SMS, Dakika ve İnternet gibi hediyeler dağıtmaktadır. Herhangi bir şart ya da koşul istememesi kullanıcıların en memnun olduğu alanlardan birisine dönüşmesine olanak sağlamakta.

Paketler Üzerinden Ücretsiz SMS Alma

Türk Telekom, bazı paketlerinin ilk ay denenmesi durumunda herhangi bir ücret almadan hizmet alınmasına olanak sağlamakta. Bu paketlerden biriside 500 SMS paketidir. Normalde 9 TL aylık ücretle satılan bu paket, “DENEME” yazılıp 5555’e gönderilmesi durumunda bir aylığına ücretsiz olarak verilmekte İçeriği 500 mesajdan oluşan bu paket, acil durumlarda mesaj göndermenize olanak sağlamakta.  Kullanım durumlarını merak eden kişiler yine mesaj üzerinden “KALAN” yazıp 5555’e göndermeleri durumunda paketlerindeki kalan tutarı öğrenebilirler. SMS paketlerindeki kalan tutarların bitmesi ya da aylık sürecin tamamlanması ile beraber yine mesaj üzerinden İPTAL yazıp 5555’e göndermeleri durumunda paketlerini iptal edebilirler. Bu yazımızda kısaca Bedava Sms Paketleri Türk Telekom(Avea) hakkında açıklamalarda bulunduk.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir