Bedava İnternet Paketleri Bimcell

Bedava İnternet Paketleri Bimcell mobil iletişim kullanan birçok kişinin ortak sıkıntılarından birisine dönüşmüş durumda. Türkiye’nin en büyük toptan perakende market zincirine sahip olan BİM, 7,000’e yaklaşan marketleri ile kendi alanının lideri konumunda yer almaktadır. Telekomünikasyon alanına da giriş yaparak mobil iletişimin de lideri konumunda yer alabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Şu ana kadar çıkardığı paketler kullanıcılarının keselerine büyük oranda indirimler sağlamakta. İnternet kullanımı artık birçok kişiye yetersiz gelmesinden dolayı kullanıcılar sürekli olarak ücretsiz kampanya arayışlarına girmektedir. Bizlerde bu yazımız içerisinde Bedava İnternet Paketleri Bimcell hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bimcell Hediye 1 GB internet Paketi Kampanyası

bimcell bedava internetÜcretsiz İnternet paketlerine ilk olarak hatlarına 20 TL ve üzeri yükleme yapan kişilere sağlanmaktadır. Faturasız kullanıcılara sunulan bu hizmet doğrultusunda yükleme işleminin tamamlanması ile beraber 1 GB hediye internet hatlarına yüklenmektedir. Bu kampanya hat sahiplerine sadece bir kereliğine mahsus tanınmaktadır. İşlemin tamamlanması ile beraber internet kullanımı sadece 30 gün ile sınırlandırılmaktadır. Hat sahiplerinin sadece yurtiçi internet tüketimlerinde geçerlilik göstermektedir.

Bedava 500 MB İnternet Paketi

Bir anda interneti biten kişiler kara kara düşünüp ne yapacaklarını düşünmektedirler. Bu konuyu da düşünen Bimcell, kullanıcılarına yine bir seferlik bir kampanya uygulamaktadır. Akıllı telefonlar üzerinden DENEME yazıp 5555’e SMS gönderen kullanıcılar her yöne geçerli 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB internet kazanmaktadırlar. Bu bir paket olmasından dolayı deneme süreci sadece ilk ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Diğer ay paket ücreti ödememek isteyen kişiler sürenin tamamlanması ile beraber yine SMS üzerinden İPTAL DENEME yazıp 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Bimcell Bedava 250 MB internet Paketi

Bedava İnternet Paketleri Bimcell

Bimcell içerisinde yer alan internet paketleri sadece deneme paketler ile sınırlı değildir. Bununla beraber tamamen ücretsiz olarak verilen internet paketleri de bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan 250 MB internet talep edilmesi durumunda isteyen tüm kullanıcılara ücretsiz olarak verilmektedir. Bedava 250 MB yazıp 4551’e SMS atan kişiler anında hediye internet hizmetinden yararlanabilirler. İnternet hizmeti Türk Telekom çatısı altında yürütülmekte olup operatörün sağlamış olduğu veriler üzerinden verildiğini hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir