Bedava Instagram Hesapları ve Şifreleri – Yeni

Bedava Instagram Hesapları adlı konumuz ile sizlere bedava hesaplar vereceğiz. Bedava instagram hesapları ve şifreleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcıları için son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması olan instagram sayesinde anlık fotoğraf, video paylaşımı yapabiliyor ve insanlarla etkileşime geçebiliyorsunuz. Instagram hesabı olmayan kişilerin ihtiyacına yönelik hazırladığımız bu makale sayesinde bedava instagram hesabı sahibi olabilecekisiniz.
Instagram hesabı açmak istemeyen ama kısa süreli ihtiyacını gidermek isteyenlere faydalı olabilmek adına geçici hesaplar verebiliriz (bu hesaplar belli bir süre sonra kapanmaktadır).
Bu yazımızda tam 50 adet Instagram hesabı paylaşacağız. Bu hesapların hepsi kullanıldığında, bir yorum atan ve sitemizi sosyal medya hesaplarında paylaşan kişilerin olduğu bir liste oluşturacağız. Bu listeyi yorum atan kişilerin ihtiyacına yönelik olarak düzenleyeceğiz ve elimizde olan diğer kullanılmayan instagram hesaplarını sırasıyla mail adreslerinize yollayacağız.

Doğru kullanılmaları durumunda hesapların asla kapanmayacağını ve sürekli olarak açık kalacaklarını da söyleyebiliriz. Sizlerden tek ricamız bu hesapları ticari olarak kullanmayınız. Bazı kişiler bizlerden aldıkları hesapları internet üzerinden satmaya çalışmaktadır. Bu gibi durumlar tespit edildiğinde hesapları elinizden alacağımızı da bilmenizi isteriz.

Bedava Instagram Hesapları listemizde kısıtlı sayıda hesap yer aldığını biliyoruz. Ancak bazı kişilere öncelik tanıyacağımızı belirtmek istiyoruz. Daha önce Instagram kullanmamış, Instagram sahibi olmak isteyen kişilere bizlere ulaşmaları durumunda onlara özel olacak şekilde Instagram hesapları verebiliriz. Instagram hesabı açmak, mobil doğrulaması yapmak ve hesap ayarlarını yapmak bizler için oldukça kolaydır. Bu nedenle bu listeyi elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışacağız.

Bedava instagram hesabı alamadıysanız yazımızın sonunda belirtmiş olduğumuz şablona göre yorum atınız ardından biz size toplu bir şekilde geri dönüşte bulunacağız.

Bedava Instagram Hesapları 2020

Bedava Hesaplar bir anda alınmasın diye 10’ar 10’ar  ekliyoruz.

Bedava Instagram Hesabı Kullanıcı Adı: bedavahesaplar1
Bedava Instagram Hesabı Şifre: merakliplatform.com

Kullanıcı Adı: rukiyegunaps@outlook.com
Şifre: rukiyegun123

Kullanıcı Adı: infeliz.co

Şifre: infelizhesap123

Kullanıcı Adı: zeynal

Şifre: 123987zeynal

Kullanıcı Adı: kkkknmmmhk

Şifre: 1998-2017

Kullanıcı Adı: alpercanturkx

Şifre: alperencantürk

Kullanıcı Adı: gozdesarica11

Şifre: intagözde1990

Kullanıcı Adı: senakahramann7

Şifre: hediyehesaplar1

Kullanıcı Adı: merdeneme

Şifre: merdeneme13

Kullanıcı Adı: kullanilmayan_hesaptirbu

Şifre: kullanılmayanhesap3

Bedava Instagram Hesabı Kullanıcı Adı: bedavahesaplar20@windowslive.com
Bedava Instagram Hesabı Şifresi: merakliplatform.com

Kullanıcı Adı: noobgamer2018

Şifre: noobgamer123

Bu listenin büyüyüp genişlemesinde sizlerin de katkısı olabilir. Bedava Instagram hesapları listemize katkı sağlayıp elinde kullanılmayan hesapları olan kişiler bizlere bu hesapları gönderebilirler. İletişim bölümü üzerinden sizler de bizlere ulaşabilir, hesapları iletebilirsiniz. Oluşturacağımız listeye, sizleri doğru bir şekilde ekleyebilmemiz için yorum yazarken bu şablona uygun olarak yazınız.

Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sosyal Medya: Örnek; Facebook’ta paylaştım (link) yollayınız.

NOT: Tüm ziyaretçilerimizin ücretsiz Instagram hesaplarını kullanabilmesi adına lütfen bu hesapların şifrelerini değiştirmeyiniz. Hesaplarda yapılan işlemler, sorumluluklar tamamı ile kullanıcıya aittir. Bizler elimizden geldiğinde yeni açılmış Instagram hesapları ekleyerek bu listenin ömür boyu aktif, güncel kalmasını sağlayacağız. Yukarıda da belirttiğimiz üzere elinizde kullanmadığınız, boşta duran hesaplar varsa bizlere oluşturulduğu mail ile beraber kullanıcı adı ve şifresini gönderiniz.

İlgili Makaleler

192 Yorum

 1. SAYİN ADMİN SİZİ SOSYAL MEDYA HESABİMDAN PAYLASTİM
  SİZDEN RİCAM BANA BİE TANE 10-15 K LİK.İNSTAGRAM HESABİ
  SİMDİDEN TESEKUR EDERİM
  E POSTAM : İsmailozancinar0@gmail.com

 2. Admin benim epostamada acil bir hesap gönderir misin lütfen??<3

 3. Admin lütfen bir tane yüksek takipçili hesap gönderir misin?
  ACİLL!!!
  ALLAH RIZASI İÇİN
  Facebook sayfamda siteyi paylaştım lütfeeen hesap lazım lütfen lütfen lütfen!!!

 4. Instagram fake hesap lazım acil gönderirmisiniz 1B takipçi ustu

 5. admin rica etsem acil bir hesap atabilirmisin çok lazım hemen sadece birine bakmak için kullanıcam boş hesap bile olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir