Atakan Özyurt Kimdir?

Atakan Özyurt Kimdir?

Sosyal medya ve internet, insanların popüler ya da ünlü olmalarına olanak saplayan en basit araç olarak gösterilmekte. Her geçen gün yeni bir isim eline kamera alıp videolar çekerek internete yüklüyor, popüler olup servet edinmeye çalışıyor. Artık o trenin kaçtığını, günümüzde fenomen olmanın oldukça zor ve güç olduğunu söyleyebiliriz. Bunun temel nedeni piyasalar içerisinde oldukça güçlü ve büyük ekiplerin olmasıdır. Milyonlarca kişiye hitap eden bu isimler, takipçilerini aileleri gibi görüp onları benimsemeye çalışmaktadır. Bu isimler arasında yer alan son zamanların en popüler ismi Atakan Özyurt kaç yaşında? Atakan Özyurt Nereli? sürekli olarak merak edilmekte olup bu aşamaya nasıl geldiği öğrenilmeye çalışılmaktadır. Atakan Özyurt Kimdir? sorusunun yanıtı için;

Youtube üzerinden “Kafalar” kanalı ile, Instagram’da ise kişisel profili ile ön plana çıkan Atakan Özyurt, 1993 Ordu doğumludur. Atakan Özyurt 26 yaşındadır. İlköğretim ve lise eğitimini Ordu’da tamamlayarak Üniversite’yi İstanbul’da okumayı tercih etmiştir. Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümü (ön lisans) kazanan Atakan, 2011 yılında yayımlanan Vine uygulaması üzerinden sosyal medyaya giriş yapmaya başlamıştır. İlk olarak üniversiteden Fatih Yasin’ile tanışan Atakan, Fatih ile beraber videolar çekmeye başlamışlardır. O günlerde Fatih daha ön planda olup ufak miktarlarda takipçisi bulunmakta idi. Zaman içerisinde Bilal Hancı ile tanışan ikili ortak projeler yürütmeye karar verirler. Atakan Özyurt ve Fatih yasin adına kurulan Youtube kanalı Bilal’in de dahil olması ile beraber Kafalar kanalına dönüştürüldüğünü gördük.

Atakan Özyurt Kimdir? sorusuna elimizden geldiğince yanıtlar vermeye çalıştık. Atakan’ın fenomen olma yolundaki hikayelerini dinledi iseniz oldukça zor bir süreçten geçtiklerini, yeri geldiğince aç gezdiklerini, yeri geldiğinde ise sokakta yattıklarını açıklamıştır. Bilal ile başlayan tanışma süreci Atakan için dönüm noktası olmuştur. Youtube ve özel alanlardan aldıkları reklamlar sayesinde Atakan’ın geliri 10,000 TL dolaylarında gezmektedir. Çekmiş olduğu videolarla “kışkırtma” akımını kullanarak birbirlerine çeşitli eziyetler yapmaları fenomen olmalarına büyük oranda etki etmiştir. Şu an üniversiteden mezun olan Atakan Özyurt, kariyerini ve mesleğini Youtuber olarak sürdürmektedir. Şuan Nilay toprak ile ilişkisi bulunmaktadır.

İlgini Çekebilir: Bilal Hancı Kimdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir