AppNana – AppJoy Nedir?

Son yıllarda günlük hayatımızda duyduğumuz uygulamalar arasına AppNanaApp Joy’da girdi. Yazımızda sizlere bu uygulamaların ne olduğunu anlatacağız.

AppNana – AppJoy Nedir?

Kısaca özetleyecek olursak, bu uygulama size gün içerisinde yapmanız gereken teklifler sunmaktadır. Bu teklifler; AppStore’dan oyun indirme veya herhangi bir uygulama indirme olabilir. Yaptığınız bu işlem karşılığında ise sizlere Steam, Paypal ve Bitcoin sitelerinde kullanabileceğiniz Nana puanı verir. Verilen her Nana puanın farklı değerleri vardır.

Nana Puanların Değerleri, Nana Puan Kazanma

Nana puanların değerleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Örneğin, Bitcoin üzerinde kullanacağınız 90 bin Nana puanın karşılığı 5 dolar, 160 bin Nana puanın karşılığı 10 dolar ve 210 bin Nana puanın karşılığı 15 dolardır. Steam üzerinde kullanacağınız 280 bin Nana puanın karşılığı 20 dolar, 480 bin Nana puanın karşılığı ise 40 dolardır. Paypal üzerinden kullanacağınız 90 bin Nana puan 5 dolar, 160 bin Nana puan 10 dolar, 650 bin Nana puan 50 dolar ve 1 milyon 200 bin Nana puan 100 dolardır. Paypal hesabınıza para 3 ile 5 gün içerisinde yatacaktır.

Uygulamayı ilk indirdiğiniz zaman sizlere 10 bin 400 Nana puan veriliyor. Davet ettiğiniz her üye içinde 2 bin 500 Nana puan veriliyor. Ek olarak oynadığınız oyunlarla beraber Nana puanlarınız artış gösteriyor.

AppNana uygulamasını Android veya iOS işletim sistemi telefonlarınıza indirerek sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir