Anksiyete Bozukluğu İçin İbrahim Saraçoğlu Kürü

Anksiyete bozukluğu her türlü psikolojik soruna yönelik verilen bir isimdir. Psikolojik temelli rahatsızlıklar ve takıntılar anksiyete bozukluğu olarak adlandırılır.

Bu konuda İbrahim Saraçoğlu’nun kürü belirtmiş olduğu bir kür bulunur. Bu kürü kullananların anksiyete bozukluğuna  iyi geldiği belirlenmiştir. Sizlerinde panik atak, sosyal fobi veya diğer anksiyete sorunlarınız varsa bu kürü kullanabilirsiniz.

Anksiyete Bozukluğu İçin İbrahim Saraçoğlu Kürü

Anksiye Bozukluğu İçin Kür Nasıl Yapılır?

Toplumumuzda anksiyete bozuklukları oldukça sık görülür. Özellikle anksiyete görme yaşı artık çok genç yaşlara kadar inmiştir. Sizlerde anksiyete sorunlarınıza kısa ve etkili bir yöntem arıyorsanız, bu kürü tercih edebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’nun anksiyete kürünü hazırlamanız için ıspanağa ve maydonoza ihtiyaç vardır. Bu iki sebze için tencerede bir su hazırlanır. Su kaynamaya bırakılır. Kaynayan suyun içerisine bu sebzeler atılarak, tencerenin kapağı kapatılır. Bir iki dakika sonra tencerenin kapağı açılarak karışım bastırılır. Bu şekilde 5 dakika boyunca kaynatıldıktan sonra ocaktan alınır.

Ilımaya bırakılan bu karışım tam ılındıktan sonra içilir. Bu karışımı yaparken sebzelerin taze olanlarını seçmelisiniz. Özellikle maydonozun sararmış olanlarını kullanmamalısınız. Çünkü sararmış olan maydonozlar toksin içerir. Ve kullansanız dahi bu karışımın tadını acı yapacaktır. Bu kürü yaptıktan sonra mutlaka her sabah olmak şartıyla aç karnına içmelisiniz. İbrahim Saraçoğlu Kürü etkilerini ancak bu şekilde görebileceksiniz. Bu kür bütün anksiyete bozukluklarına çok iyi gelen kürler arasında gösterilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir