Android Müzik İndirme Uygulamaları [Ücretsiz]

Merhaba, bu yazımız içerisinde android müzik indirme uygulamaları paylaşımı yapıyoruz. Yazımızda bulunan müzik indirme uygulamaları sayesinde Android işletim sistemine sahip telefonunuza müzik indirmek oldukça kolay olacak. 9 farklı android uygulama incelemesi yazımızda bulunuyor. Kendi deneyimlerimiz doğrultusunda müzik indirme programları tavsiyeleri yaptık. Müzik indirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar birbirine benzer özellikler gösteriyor, dilediğiniz uygulamayı tercih edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlamış olduğumuz bu programların bazılar itunes store üzerinde de bulunuyor.

Müzik indirme programları

Yazımız içerisinde bulunan müzik indirme uygulamaları:

  1. MYT
  2. PEGGO
  3. OGYOUTUBE
  4. SOUNDCLOUD
  5. 4SHAREDMUSIC
  6. Google Play Müzik
  7. NAPSTER
  8. SPOTİFY
  9. SNAPTUBE

NOT: Bu yazımızda bulunan hiç bir program ile bağlantımız yoktur kullanım ve tüm sorumluluk size aittir.

İlginizi Çekebilir: Çalan Şarkı Nasıl Bulunur? Konulu yazımızda adını bilmediğiniz müziği nasıl bulabileceğinizi anlattık.

 

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

Bedava müzik indirme programlarını Google Play Store’da bulamayabilirsiniz (telif nedeniyle kaldırılıyor), indirme bağlantıları  yazımızdaki ilgili programın altında bulunuyor.

[Tavsiye Ederiz] MYT

youtube müzik indirme

Myt müzik indirme programı ilk çıktığı andan itibaren oldukça kullanışlı, sade arayüze sahip olan bir müzik indirme uygulamasıdır. Google play store üzerinde yüksek indirme sayısına ulaştıktan sonra mağazadan kaldırıldı. MP3 indirme, video indirme, müzik dinleme özellikleri sorunsuz olarak çalışıyor.

Myt İndir: https://mytmp3.com/


PEGGO

youtube mp3 dönüştürücü

En başarılı youtube mp3 dönüştürücü programlarından bir tanesidir. Youtube ve Soundcloud’da bulunan müzikleri indirebilir veya dinleyebilirsiniz. Düşük boyut ve kullanım kolaylığı sunan şarkı indirme uygulaması.

Peggo İndir: https://peggo.net/


OGYOUTUBE

youtube video nasıl indirilir

Bu uygulamayı kurarsanız youtube uygulaması üzerinden istediğiniz içeriği indirebilirsiniz. Youtube üzerinde bulunan videoları istediğiniz boyutta ve mp3 formatında indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Youtube üzerinde bulunan videoların altında indirme seçenekleri ekleniyor.

OgYoutube İndir: https://ogyoutube.tr.uptodown.com/android


SOUNDCLOUD

youtube şarkı indirme

SoundCloud, çevrim içi şarkı dinlemek ve kendi şarkı listenizi yapmanız için oldukça kaliteli bir uygulamadır. Kendinize özel oluşturduğunuz albüm ile müziğin keyfine varabilirsiniz.

SoundCloud İndir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soundcloud.android&hl=tr_TR


4SHAREDMUSIC

youtube müzik indirme

Kaliteli müzik indirme programlarından bir tanesidir. Yazımızda bulunan diğer programlar ile aynı işleve sahiptir. Müzik dinleyebilir, indirebilir ve sonrasında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

4SharedMusic İndir: https://4shared-music.tr.uptodown.com/android


Google Play Müzik

müzik indirme

Google Play Müzik uygulaması sayesinde yerli yabancı popüler şarkıları, radyoları dinleyebilir, albüm oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Çok geniş şarkı, sanatçı portföyüne sahip bir uygulamadır. Şarkı satın alabilme imkanını size sunuyor ama satın almadan da şarkı dinleyebilirsiniz.

Google Play Müzik İndir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.music&hl=tr


NAPSTER

ücretsiz müzik indirme

Ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanarak istediğiniz şarkıyı indirip çevrim dışı olarak dinleyebileceğiniz başarılı şarkı indirme programı.

Napster İndir: https://us.napster.com/android


SPOTİFY

Spotify müzik indirme

Belli bir süre ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en başarılı müzik dinleme uygulamalarından bir tanesidir. Daha sonrasında premium hesap almanız gerekiyor 3 ay için 0,99 tl gibi bir ücreti bulunuyor, premium hesabı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İlgini Çekebilir: Spotify Bedava Premium Hesaplar

Spotify İndir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.music&hl=tr


[Tavsiye Ederiz] SNAPTUBE

şarkı indirme programı

Bu yazımızda bulunan en işlevsel program olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli sosyal medya sitelerinden bedava video, müzik indirmenize yardımcı oluyor. Snaptube sayesinde; Instagram, facebook, youtube, soundcloud gibi büyük mecralardan video indirmek oldukça kolay.

SnapTube İndir: https://snaptube.tr.uptodown.com/android

 

En iyi müzik indirme programları için hazırlamış olduğumuz yazı umarız faydalı olmuştur. Yazımızda olmasını düşündüğünüz uygulamayı yorum kısmından link belirtmeden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir