Android İçin Google Assistant Uygulaması

Google tarafından üretilen yeni uygulama Google Assistant tüm Android telefonlarda yer alacak. Özelikle yeni çıkacak tüm Android sürümlü telefonlarda Google Assistant uygulamasının yer alması bekleniyor.

Google tarafından üretilen bu gelişmiş dijital asistan uygulaması artık pek çok telefona uygun olarak dizayn edilmiş durumda. Sizlerde android cihazlarda çok gelişmiş bir asistan, günlük ve yardımcı arıyorsanız, Google Assistant en iyi tercih olacaktır.

Google Assistant Uygulaması

Android’in üst sürümlerine özgü olan Google Assistant özellikle Marshmallow ve Nougat ile uyumlu olarak çalışabilecek. Android işletim sisteminin yeni çıkan sürümleri olarak bilinen, Android 6.0 ve 7.0 arasındaki tüm cihazlarda da kullanılabilecek. Bu telefonlar veya tabletlerin içinde hazır olarak gelen uygulamaya ulaşmak ve kullanmak ise oldukça kolay olacak. Kullanıcıların basit ve rahat kullanımı için oluşturulan Google Assistant, tek tuşla pek çok aracın kullanılmasına olanak sağlayacak.

Google yeni gelecek Android sürümlü cihazlar içinde pek çok yeniliği barındırdığını bildirdi. Bu android sürümlü cihazların diğer sürümlerden daha farklı ve özel uygulamalar içerdiğine dair bilgiler alındı. Google Assistant’da o uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulamanın ise ilk olarak ABD’ye açılması bekleniyor. Daha sonra Kanada ve diğer Amerika ülkeleri olmak üzere kullanıma açılmaya devam edecek. Google daha sonrada tüm dünyaya bu uygulamanın açılacağını ve tam olarak bütün özelliklerini kullanabilmenin mümkün olabileceğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir