Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri

Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri internet siteleri üzerinden gelir elde etmek isteyen kişilere özel hazırladığımız bir yazıdır. Dünya üzerinde birçok internet site sahibi reklam şirketi olarak Google’a ait olan Adsense hizmetini kullanmaktadır. Adsense, birçok politikası bulunan, katı, hataları affetmeyen bir reklam şirketidir. Eğer Adsense‘den ban yerseniz bir daha o internet sitesi üzerinden Adsense reklamları yayınlatamazsınız. Adult, illegal alanlara hizmet eden siteler politika gereği zaten bu hizmetten yararlanamamakta. Bu yazımızda Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri hakkında bilgiler vereceğiz.

AdMatic

Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri arasında ilk sıranın AdMatic tarafından aldığını görmekteyiz. Adsense kullanan kişiler dahi artı olarak bu reklam şirketini kullanmakta. Büyük haber siteleri, blog adresinde reklamlarını görmek mümkün. Onay süresinin çok zor olmadığını, onay sırasında internet sitelerinin günlük tekil ziyaretçilerine baktığını söyleyebiliriz. Ortalama olarak 1000 tekil gösterime 2 TL vermektedir. Ödemeleri 50 TL ve üzeri olması durumunda banka havalesi, papara ve PayPal üzerinden yapmaktadır.

Admino

Daha çok film, dizi, adult sektöründe yer alan internet sitelerine reklam veren Admino, Pop-Up türünde reklamlar vererek yayıncılarının kazançlar elde etmesine olanak sağlamakta. Sayım konusunda oldukça güzel performanslar sağlayan şirket, 20$ minimum ödeme bakiyesi koymuştur. Gerekli ödeme tutarına ulaşılması durumunda 3 iş günü içerisinde banka hesaplarına ya da PayPal hesaplarına ödemeleri yapmaktadır.

PopAds

Pop-Up Reklam veren bir diğer şirket olan PopAds, Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri arasında son zamanlarda büyük çıkış yakalamıştır. Adult siteler başta olmak üzere her internet sitesi kategorisine göre reklam modeli olan PopAds, 5$ bakiyeye ulaşılması durumunda ödemeleri PayPal hesaplarına yapmaktadır.

ReklamStore

Yerli bir reklam şirketi olan ReklamStore, 2007 yılından bu yana sektör içerisinde internet site sahiplerine ve reklam vermek isteyen kişilere hizmet vermektedir. Gösterim başına ödeme yapmasından dolayı iyi bir ziyaretçi sayınızın olması gerekmektedir. Tıklama başı gelir modelinde tık başına 0,10 kuruş vermektedir. 30 TL ve üzeri bakiye yapılması durumunda banka hesaplarına gelirleri göndermektedir.

Wordego

Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri arasında yer alan Wordego, bu alanda hizmet veren bir diğer Türk şirketidir. Wordego üzerinden reklamlar vermek istiyorsanız iyi bir ziyaretçi kitlesine sahip olmanız gerekmektedir. Gösterim başına ödemeler yapan şirket, 100 TL bakiyeye ulaşılması durumunda banka hesaplarına ödemeleri göndermektedir.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir