99 Oyunu Bütün Cevapları

99 oyunu, en çok indirilen oyunlar arasında yer almakla birlikte gün geçtikçe binlerce kişi tarafından indirilmektedir. 99 oyunu bütün cevapları aşağıda detaylı olarak verilen 99 Oyunu da diğer oyun uygulamaları gibi çıktıktan çok kısa bir süre sonra popülerliğini yükseltti. Severek oynayabileceğiniz bu 99 Oyunu hakkında öncelikle biraz bilgi sahibi olmalısınız elbette. Çok fazla insan artık oyun oynamayı seviyor ve vaktini bu şekilde değerlendirmek istiyor. Bu insanların kolaylıkla ulaşabileceği çok sayıda oyun mevcut. Hem bilgisayardan hem telefondan oynanabilecek onlarca oyun bulabilirsiniz. Üstelik bazı seri bilgisayar oyunlarının bile telefonlarda uygulama versiyonlarını da görebiliyoruz. Ayrıca artık sadece tek bir oyun oynamak zorunda değilsiniz. Size hitap eden birçok oyuna rahatlıkla telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

99 oyunu tüm cevapları

99 Oyunu Cevapları İle Nasıl Oynanır?

99 Oyunu diğer birçok fenomen haline gelen oyun gibi gün geçtikçe popülerliğini artırmakta. Çok basit bir şekilde hızlıca ulaşıp keyifle oynayabileceğiniz bu oyun hem android hem de ios platformlarında bulunmaktadır. Her yaştan insana hitap eden bu keyifli 99 Oyunu’nun mantığı aslında soru cevap şeklindedir. Popüler cevapların arandığı bu oyun, yüz kişiye sorduk ve buradaki cevapları aldık formatında ilerlemektedir.

Piyasaya çıktıktan hemen sonra birçok insanın merakla oynadığı ve telefonunuzu elinizden bir an bile olsa bırakamayacağınız bu keyifli oyunda aslında amaç sorulmuş olan sorulara en çok verilen cevapları bulabilmek. Birçok seviyeden oluşan 99 Oyunu formatında önemli olan en çok verilen doğru cevabı bularak diğer seviyeye atlayabilmek. Seviye içerisinde bulunan hemen hemen bütün sorulara doğru cevabı verebilmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde seviyeyi atlayabilirsiniz. 99 Oyunu içinde bulunan her seviyenin ilk iki sorusunda sözel bir soruya en çok verilen cevaplar aranmaktadır. Bu ilk iki sorudan sonra ise resimde ne görüyorsunuz sorusuna en çok verilen cevabı bulmalısınız.

99 Oyunu Tüm Cevapları Nelerdir?

Bu oyuna her gün girmeli ve olabildiğince çok seviye atlamalısınız. Her seviye atladığınızda ve oyuna girdiğinizde beraberinde altın kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Seviye atlayarak kazanmış olduğunuz bu altınları oyun süresinde oldukça dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Şüphesiz ki oyun ilerledikçe ve atlanan seviyeler fazlasıyla zorlaştıkça bu altınlara daha fazla ihtiyacınız olacak. 99 Oyunu, kahvaltı tabaklarından meslek gruplarına, her gün kullandığınız eşyalardan hiç görmediğiniz fotoğraflara kadar aklınıza gelebilecek her türlü konuda soru görebileceğiniz hatta bazen oynarken sinirinizi bile bozabilecek ancak fazlasıyla keyif alarak oynayabileceğiniz bir oyun. Hatta bu oyunu yakın arkadaşlarınız ve ailenizle toplanarak oynayabilir ve bu işi daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da tek başınıza oynayabildiğiniz 99 Oyunu ile zamanınızı geçirirken aslında bir şekilde de genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Bu oyun içinde bulunan birçok seviye ve seviyelerin içinde de sorular olduğundan bahsetmiştik. Şimdi bu soruların cevaplarına bakabilirsiniz.

99 oyununun cevaplarını rahatça görebilmeniz için ayrı sayfada düzenlenmiştir.

99 oyunu cevaplarına ulaşmak için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir