2021 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

2021 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

Meraklıyız ekibi olarak 2021 YKS sınavına girecek öğrencilere özel olarak 2021 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listesini hazırladık. İyi çalışmalar.

Fen Bilimleri testi, TYT oturumunda öğrencilere en son sorulan sorulardır. 7 fizik, 7 kimya ve 6 biyoloji olmak üzere toplamda 20 sorudan oluşur. Matematik gibi herkesin çözemediği bir ders olduğu için standart sapma ile sıralamada rakiplerinizin önüne geçmek için bir avantaj olarak düşünülebilir.

Daha önce soru bankalarından yüzlerce soru çözmüş olmanıza rağmen netlerinizin hâlâ aynı seviyelerde olması sizi üzmüş olabilir. Bunun nedeni deneme çözmüyor olmanızdır. Denemeler, her konudan soru barındırır. Ancak soru bankaları yalnızca tek bir konu hakkında soruların bulunduğu testlerden oluşur. Siz zaten o soruda hangi formülleri kullanıp kullanmayacağınızı biliyorsunuz. Ancak denemelerde öyle değil. Sorularda hangi formülü kullanacağınızı soruyu okuduğunuz sırada fark etmeniz gerekiyor. Deneme çözerek bunun pratiğini yapabilirsiniz.

2021 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

2021 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizdeki tüm kitaplar daha önce YKS sınavına girmiş ve derece yapmış öğrencilerin tavsiyeleri alınarak sizlere sunulmuştur. Fen bilimleri branş öğretmenleri ve dershane hocaları da bu listeyi onaylamıştır.

3D Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

3D yayınlarının hazırladığı TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabında 4 adet kolay seviye, 7 adet orta seviye ve 4 adet zor seviye olmak üzere toplamda 15 adet Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemeleri isterseniz tek tek kopartarak kitaptan bağımsız bir şekilde çözebilirsiniz. Bu da deneme kitapçığı ile alıştırma yapmanızı sağlar. Ayrıca tamamı video çözümlüdür. 3D Video Çözüm uygulamasında tüm sorular ücretsiz olarak çözülmüştür.

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabında 25 adet fen denemesi yer almaktadır. Denemelerin her biri yeni sınav sistemi ile tam uyumlu olarak yeni nesil sorular ile birlikte hazırlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı güncel fizik, kimya ve biyoloji müfredatına bakılarak düzenlenmiştir. 2021 YKS sınavına girecek öğrenciler için en çok tavsiye edilen denemelerden biridir. Aynı zamanda tamamı video çözümlüdür.

Palme Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Palme Yayınları, fizik kimya ve biyoloji gibi ders kitapları ile ön plana çıkan bir yayınevidir. TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabında da aynı şekilde başarısını ortaya koymuştur. ÖSYM’nin sevdiği tarzda yeni nesil sorulardan oluşan bu kitabın içinde 20 adet TYT Fen Bilimleri denemesi yer almaktadır. Tamamı video çözümlüdür. Palme Video Çözüm uygulamasında ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

Limit Yayınları Kronometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Limit yayınları tarafından hazırlanan Kronometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabı da listemizde yer almaktadır. Soruların tamamı yeni nesil ve ÖSYM tarzında hazırlanmıştır. Kitapta yer alan 20 adet tyt fen denemesi ile başarınızın farkına varabilirsiniz. Kolaydan zora doğru giden denemeler, 2021 YKS sınavındaki başarınızı ikiye katlayacaktır.

Tonguç Akademi Fenometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Tonguç Akademi tarafından hazırlanan kaynaklardan genellikle kolay ve orta seviye olmaktadır. Bu söylem ile sınav için yeterli olmadığı anlaşılmasın. Çok zorlayıcı soruları yoktur ancak ÖSYM soruları kadar kaliteli hazırlanmıştır. TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır. Sınavdan önce çözülmesi gereken denemelerden bir tanesidir. Üstelik tamamı video çözümlüdür.

Okyanus Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Okyanus Yayınları tarafından hazırlanan tüm denemeler yeni nesil sınav sistemine uyumlu olacak şekilde yazılmıştır. Tüm soruların yeni nesil ve sınavda çıkabilecek tarzda olmasına dikkat edilmiştir. Bu kitapta bulunan 20 TYT fen denemesi de aynı şekilde yeni nesil sorular ile hazırlanmıştır. Ayrıca kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir