2021 Samsun Evde Ek İş İlanları

Samsun evde ek iş bakımından, Karadeniz’in en aktif şehirlerinden biri olabilir. Aynı zamanda bu güzel şehir Karadeniz’in başkenti olarak da bilinir. Türkiye’nin çok hızlı gelişmekte olan sayılı şehirlerinden biri olan Samsun’da birçok firma bulunmasından dolayı, evde çalışma imkanı da oldukça fazladır.

Birçok vatandaşımız, ev gelirine katkıda bulunmak ister. Bunun dışında iş bulma sürecinde olan insanlar da ek iş yapabilir. Genel olarak Samsun’da ek iş yapan kişilerin çoğu ev hanımıdır. Ev hanımları evde çok fazla boş vakitleri olduğundan bu tür ek işlere oldukça uygun kişilerdir. Aynı zamanda evde ek iş yapmanın kolaylığı ile aile bütçesine de oldukça katkı sağlamış olurlar. Peki Samsun şehrinde en çok yapılmakta olan evde ek iş ilanları nelerdir?

Samsun Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

samsun nikah şekeri paketleme işi

 Samsun iş ilanları denilince akla gelen ilk isimlerden birisi evde nikah şekeri yapımı olabilir. Bu iş ile birçok ev hanımı ya da öğrenciler, kendileri için bir ek gelir elde edebilirler. Özellikle yaz mevsiminde sıkça düğünlerin artması ile beraber, nikah şekeri firmaları bu işleri yetiştirememeye başlarlar ve evlere evde ek iş ilanı olarak verirler. Siz de evinizde çok fazla boş vakte sahipseniz, nikah şekeri firmalarına başvurarak bu vaktinizi değerlendirip, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Samsun Evde Mandal Paketleme İşi

samsun mandal paketleme işi

Samsun, mandal fabrikası çok fazla olan bir ilimizdir. Bu nedenle mandal paketleme gibi işler de evlere oldukça fazla veriliyor. Evde ek iş ilanı arayan vatandaşlar mandal paketleyerek para kazanma imkanına ulaşıyor. Mandal fabrikalarına ek iş ilanı olarak başvuruda bulunursanız, siz de bu işi kolaylıkla oturduğunuz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Firmanın size gönderdiği mandalları paketleyerek, oldukça basit bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Samsun Evde Sabun Paketleme İşi

evde samsun sabun paketleme ek iş

Samsun sabun fabrikalarının oldukça fazla bulunduğu bir ilimizdir. Sabun paketleme işi hemen hemen her ilde rağbet görse de Samsun’da daha fazla yaygın bir haldedir. Dolayısıyla evde sabun paketleme işi de beraberinde gelen en çok yapılan işlerden biri oluyor. Evde boş vakti olup da değerlendirmek isteyen ev hanımları, öğrenciler ya da iş arama döneminde olan vatandaşlarımız için sabun paketlemek ek iş imkanı olarak karşımıza çıkıyor. Sabun paketleme işi hemen hemen her ilde rağbet görse de Samsun’da daha fazla yaygın bir haldedir.

Samsun ‘da Evde Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

samsun evde ek iş ilanı

Samsun ek iş ilanları, evlerde çalışmayı düşünen kişilere verildiği gibi aynı zamanda ev harici iş yerlerinde çalışmayı düşünenler için de gayet uygun bir seçenek olabilir. Kapınıza kadar getirilmiş olan bu ek işler, daha sonra tekrardan kapınıza kadar gelinip teslim alınmaktadır. Bu durum ise işinizi daha da kolay bir hale getirir.

Samsun ek iş ilanları bakımından oldukça varlıklı bir şehir olduğu için, firmaların da ödediği miktarlar da gayet memnun edicidir.  ek iş veren firmalar, yapılan ek işlere bağlı olarak farklı ödeme sistemleri sunmaktadırlar. Kimi firmalar ödemeleri günlük yaparken, kimileri firmalar ise haftalık yapabiliyor. Bu sebeple size daha uygun olan ödeme seçeneklerini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

49 Yorum

 1. Merhaba iyi günler ben evde ek iş olarak paketleme işi yapıyorum el becerime güveniyorum ve bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Bana bilgi verebilir misiniz?

 2. Merhaba ben Samsun Bafra da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim mevcut Kendime fazlasiyla güveniyorum
  daha önce Tekstil firması nda ütücü olarak çalıştım son ütüye kadar yaptım patleme inine varana kadar benim elimden geçerdi verdiğiniz paketleme işini özenle yaparım güven konusunda endişeniz olmasın yaptığım işten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz hatta yaptığım işten memnun kalıp tekrar iş göndereceğinize de eminim gönderilen işi birbaskasinin değilde kendi işim gibi özenle yaparım firmam kazanacak ki bende alın terimle kazanayim dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var verilen işin zamanında teslim ederim bu pandemir döneminde herkese sağlıklı yaşam dilerim saygılar Ayşegül yaş 29

 3. üniversite öğrencisiyim bolca vaktim var kendi masraflarımı karsılamak aileme de destek olmak istiyorum samsun ilkadımda yasıyorum çok istekli bir genç ruhum

 4. Samsun Atakumda oturuyorum. Verilen işler zamanında ve istenilen şekilde teslim edilir.

 5. Samsun ilkadimda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var.

 6. Yenimahalede oturuyorum emekliyim oncedende baska sehirde paketleme işi yaptim bana geri dönüş yaparsaniz memnun olurum tskr

 7. Samsun merkezde yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Samsun ilkadimda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum kacdefa yazdim bir ilgilenseniz.

 9. Samsun ilkadimda oturuyorum evdepaketleme işi istiyorum acil ilgilenirseniz sevinirim

 10. Samsun merkezde oturuyorum işe ihtiyacım var..paketleme işini titizlikler yaparım.

 11. Samsun ilkadım da yaşıyorum. Çalısmıyorum evde paketleme işi ariyorum. Daha once de paketleme işi yapmistim.

 12. El yakınlığım yüksek yeni evliyim hem can sıkıntısı hemde kendime destek amaçlı bu işi istiyorum teşekkür ederim

 13. Samsunn çarşamba evde paketleme işi arıyorum günde 5 saatimi buna ayırabilirm numaram 05336671555

 14. Samsun merkez de oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim bu tarz işlere elim yatkındır

 15. Samsun Atakumda yaşıyorum isten cikartildim ve annemle paketleme işini titizlikle yapar çalışırız. Herkes gibi çok ihtiyacımız var. Mandal sabun kalem tel toka ne olur ise yapar tertemiz teslim ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir