2021 Manisa Evde Ek İş Veren Firmalar

Tarım, turizm ve sanayi dalları üzerine kurulmuş bir ekonomiye sahip olan Manisa şehri, evde ek iş sektörü ile ekonomisine güç katan şehirlerden birisi haline gelmiştir. Vatandaşların sabit gelirleri her zaman ailelerine yeterli gelmeyebiliyor, bu nedenle ek iş devreye girip bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Eve iş veren firmalar 2021 senesinde de büyük bir hızla devam ediyor ve boş vakti olan insanlara çeşitli işler dağıtıyor. Manisa’da çeşitli sayıda ki evde ek işler ile, bol kazançlar elde etmek istiyorsanız, aşağıda bulunan işlere göz atabilirsiniz.

evde ek iş ilanları manisa

Manisa Evde Mesir Macunu Paketleme İşi

manisa mesir macunu paketleme işi

Manisa ilinin en meşhur yiyeceği olarak da bilinen mesir macunu, aynı zamanda iyi bir evde ek iş olarak karşımıza çıkıyor. Bu ek iş mesir macunlarının paketlemesi ile gerçekleşiyor. Evde boş vakti olan kişiler bu ek işe başlamak için macun satan toptancılara gidip, iş istediğinizi belirtmelidirler. Daha sonra bu firmalar evde ek iş için sizin evinize kargo ile bu macunları yolluyor ve sizden ayırıp paketlemenizi istiyor. Oldukça hızlı ve kolay yapılabilecek bir iş olan mesir macun paketleme ek işi, diğer işlere göre çok daha fazla para kazandırıyor. Firmalar ödemeleri ise genel olarak haftalık yapıyor.

Manisa Evde Kutulama ve Paketleme Ek İşi

manisa evde kutu paketleme evde ek iş

Türkiye’nin merkezi konumlarından birisi olan Manisa, teknoloji, beyaz eşya gibi bilişim ürünlerinin yoğun olduğu bir ildir. Çok fazla yoğunluğa sahip olan bu il, bu tarz ürünlerin paketlemesini ise evlere ek iş fırsatı olarak dağıtmaktadır. Evde boş vakti olan bireyler için paketleme ya da kutulama işi, oldukça basit bir iş olabilir ve aynı zamanda iyi kazançlar getirebilir. Bu iş için ne kadar paketleme ve kutulama yapılırsa, ödemesi de o kadar fazla oluyor. Aynı zamanda sadece teknolojik ürünler değil, tekstil ürünlerinde de paketleme işlemi gerçekleşiyor. İlgili firmalara başvuruda yaparak, evinizden kazanç sağlayabilirsiniz.

Manisa Evde Örgü Ek İşi Veren Firmalar

Ev hanımlarının tutkusu olan örgü, artık evlerden de para kazandırmaya başlamış durumda. Manisa içi evde ek iş arayan hanımlar, örgü örerek, iyi kazançlar elde edebilir. Özellikle bebek yelek ve hırkaları, gelin şalları ya da atkılar bu işte en çok rağbet gören ürünlerdir. El becerisine güvenen her hanım, boş vakitlerinde örgü örerek aile bütçelerine katkıda bulunabilirler. Bu ek işi yapmak isteyen bireyler, evlere ek iş veren firmalar ile görüşüp iş talebinde bulunabilirler.

Manisa Evde Boncuk Dizme Ek İşi

Manisa ili boncuk dizerek de para kazanmanızı sağlayan bir il olarak karşımıza çıkıyor. Evde boncuk dizip para kazanmak isteyen her vatandaş, boncuk toptancılarına gidip bu ek işi alabiliyorlar. Fakat bu işte biraz el çabukluğu da devreye giriyor. Elinin hızına ve becerisine güvenen her kişi, boş vakitlerini boncuk dizme evde ek işiyle değerlendirebilir ve iyi kazançlar elde edebilir.

Manisa Evde Ütüleme İşi

Tekstil sektöründeki önemi ile gündeme gelen Manisa şehri, firmaların yoğunluğu ile bu işi evde ek iş olarak dağıtma kararı alıyor. Ütü yapmaktan hoşlanan ve ütüsüne güvenen her hanım, evde ütü yaparak kolaylıkla para kazabilir. Bu evde ek işi almak ve vaktinizi değerlendirmek isterseniz, gerekli tekstil firmalarına başvurmanız yeterli olacaktır.

5 Yorum

  1. Lütfen evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Bu işi çok istiyorum ararsanız çok mutlu olurum

  3. Bende is almak istiyorym donus yaoar midiniz 05377776604

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir