#2 WordPress 5 Adet Magazin Temasi

Seri şekilde Wordpress temalarını tanıtma kararı aldık.Bir önceki yazımız da 5 adet premium wordpress teması tanıttık.Şimdi tanıtacağımız temalar önceki tanıttığımız temalarla benzer özellikte.Diğer yazımızda anlattığımız her şey bu temalar içinde geçerlidir.Bu temalar arasında 2 adet Türk yapımı WordPress teması da bulunmakta.

Wordpress Magazin Temaları

Bu iki tema özenle kodlanmıştır.Temaları detaylı olarak yazımızda anlatacağız.Her zaman içimizdeki yeteneklere sahip çıkmalıyız.Bir sonraki yazılarımızda yine Türk Temalarına yer vereceğiz.


1-EXPLİCİT (64 Dolar )

Explicit WordPress Teması

Eşi benzeri olmayan kaliteli bir WordPress teması.Farklı sliderler  farklı kategoriler ile güzel bir arayüz oluşturulmuş.Tam bir Magazin teması.Bu temada ne ararsanız var isterseniz teknoloji portalı bile oluşturabilirsiniz.İncelemenizi tavsiye ederim.

 


2-VOİCE – Clean News/Magazine (69 Dolar)

Voice WordPress Teması

Yüksek fiyatlı ama bir o kadarda kullanışlı bir tema.Bu tema ile kaliteli blog oluşturabilirsiniz.Sade ve etkili tasarımı ile ziyaretçilerin sitede kalma süresini arttıran bir tema.Eğer yüksek hedefleriniz varsa bu tema ile blog yazmaya başlayabilirsiniz.

 


3-TOPHOT MAGAZİNE (29 Dolar)

Tophot WordPress teması

Fiyatı diğer Themeforest temalarına göre uygun olsa da tasarım olarak pek göze hoş gelmiyor.(Kişiden kişiye değişir 🙂 )

Renkli tasarıma sahip, bu yüzden göz yoran bir tema.

 


4-TEKNOBİT ( TÜRK YAPIMI ) (70 Tl)

Teknobit WordPress teması

Türk yapımı sıra dışı arayüze sahip bir tema.Bu tema görsel olarak göze çok hoş geliyor ama Pagespeed değeri düşük bir tema bunun nedeni çok fazla görsel kullanılması.

Tema yapımcısı ilgi bir arkadaş incelemenizi tavsiye ederim.

 


5-SELF TEMA ( TÜRK YAPIMI ) (65 Tl)

Self WordPress teması

Sınırsız lisans hakkı tanıması ile diğer temalardan ayrılıyor.Bu tema sade bir görünüme sahip sadelikten yana olanlar temayı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir