101 Okey Plus Çip Kazanma

101 Okey Plus Çip Kazanma konusu internet içerisinde büyük bir bilgi çöplüğünün oluşmasına neden olmakta. İnternet üzerine hile olarak paylaşılan yazıların birçoğu yanlış olduğu gibi paylaşılan programlarında tamamen virüslü olduğunu söyleyebiliriz. Okey Plus Çip Hilesi programları içerisine yerleştirilen virüsler ile kişilerin Facebook hesaplarını çalan bazı sahtekarlar, sosyal medya içerisinden dolandırıcılık girişimlerine dahi girmektedir. Bizler, bu yazımız içerisinde herhangi bir hile programı ya da farklı bir yazılım kullanmadan nasıl çip kazanmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.  Unutulmamalıdır ki; internet üzerinde paylaşılan hile programlarının tamamı hiçbir zaman geçerliliği koruyamamış ya da yalan olarak tanıtılmıştır. Birazdan anlatımını yapacağımız yöntemler 101 Okey Plus Çip Kazanma konusunun netleşesine büyük oranda katkı sağlayacaktır.

101 Okey Plus Çip Kazanma

101 Okey Plus Bedava Çip

Aşağıdaki linke tıklarsanız ücretsiz olarak 101 plus 10.000 çip kazanmış olursunuz. Telefonunuzda 101 Okey Plus oyunu kurulu olmalı. Link güvenlidir 101 plus bedava çip için linke tıklamanız yeterli.

https://yuzbirplus.zynga.com/cmp_redirect.php?ref=evnt&eventId=1185&token=706609e6eb4bcfaaa9916b8441e13581

 

Okey Plus Çip Kazanma işlemlerini yapan kişiler öyle afaki çip kazanmayı düşünmesinler. Bir nevi oyun yapay zekasını yanıltmaya yarayan bu yöntem için oyun içerisinde en az 3 arkadaşınızın bulunması gerekmekte. 3 arkadaş pusuya geçerek 1 kişinin masa oluşturmasını bekleyecektir. Oluşturulan masaya sırası ile tüm kişilerin girmesi bizim çip kazanma işlemimizin başlamasına olanak sağlayacak. Hatırlatmadan geçmemek lazım, oyun eşli masa şeklinde oluşturulması gerekilmektedir. Kurban olarak seçilen kişinin eşi bilerek arkadaşlarının kazanabilmesi için 2 el boyunca kötü oynayarak oyun kaybının oluşmasını sağlayacaktır. Bu şekilde ekipten 2 üye daima kazanç sağlayacaktır. Dönüşümlü olarak her oyunda bir kişinin kurban kişinin eşi olarak seçilmesi durumunda büyük masalardan çok güzel kazançlar elde edilebilmektedir.

Okey Plus Çip Kodları

Risksiz olarak 101 Okey Plus Çip Kazanma işleminin en kolay yöntemlerinden birisi de Pepsi açma halkalarıdır. Kutu kola olarak tabir edilen 330 ml. Pepsi şifreleri açma halkaları arkasında yer alan kodları oyun içerisinde yer alan bölüme girmeleri durumunda 25.000 Çip kazanabilmektedirler. Mobilden giriş yapan kişiler günlük 1 adet şifre girebilme hakkına sahip olurken bilgisayar üzerinden giriş yapan kişiler günlük 5 adet açma halkasından çip kazanabilirler. Bununla beraber son çip kazanma önerimiz ise oyunun kendisine ait olan Facebook sayfasını takip etmenizdir. Her gün belirli aralıklarla oyun yöneticileri tarafından paylaşılan kodlar ile ufak miktarlardan çipler kazanabilir, oyunlar oynayarak bu çiplerin katlanmasını sağlayabilirsiniz.

19 Yorum

  1. Bana da kod gonderebilirmisiniz teşekkürler şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir