#1 WordPress 5 Adet Premium Magazin Teması

Merhaba, en gelişmiş, en kullanışlı ve en uygun internet sitesi kurma alt yapısı olan WordPress‘e ait magazin temalarına dair örnekler sunacağız.Magazin teması deyince aklınıza ilk olarak moda, yaşam gibi kategoriler gelmesin.Magazin temaları ile teknoloji sitesi , blog , hatta istediğiniz her konuda site açabillirsiniz.Temaları biraz düzenledikten sonra amacınıza uygun her türlü işinizi görecektir.Bu temaları sadece görsel olarak ekleyeceğiz eğer hoşunuza giderse detaylı demo incelemesini kendiniz yapabilirsiniz.

wordpress magazin teması

İnternet’te ücretli ve ücretsiz olarak sunulan temalar işinizi görecektir.Ama ben her zaman ücretli bir tema almanızı öneririm.Çünkü eğer bir yerden para kazanmak istiyorsanız öncelikle yatırım yapmalısınız.Sektör de çok fazla tema mevcut tema alırken dikkat etmeniz gereken hususlar var biz bu hususları sonraki zamanlarda siz ziyaretçilerimizle buluşturacağız.

1- EXTRA DRAG & DROP MAGAZİNE 

EXTRA DRAG & DROP MAGAZİNE Teması

 

Magazin haberleri veya etkili blog yazıları paylaşmak icin uygun bir tema.Çok fazla bileşene sahip bir temadır.İşinizi fazlasıyla görecektir.Ancak fiyatı yüksek 64 Dolar.

 

 

2-PORTAL NEWS – Multi Purpose 

Wordpress Portal News Teması

 

Modern tarzda Haber paylaşmak için uygun bir tema.Görsel olarak göze hoş geliyor ancak bir okadar da karışık.

 

 

 

3-ENGİNE DRAG AND DROP MAGAZİNE

Wordpress engine drag and drop teması

 

Teknoloji portalı icin uygun bir tema. Pagespeed düşük olabiliyor çünkü çok fazla bileşen ve yüksek çözünürlüklü resimler kullanılıyor. Görselliğe önem veren kişiler için iyi bir tema.Fiyat oldukça pahalı 64 Dolar.

 

 

4-PUBLİSHER MAGAZİNE

Wordpress Publisher teması

 

Her türlü amacınıza uygun bir tema.Teknoloji, blog, magazin, moda aklınıza ne geliyorsa.Bu temanın fiyatı diğerlerine göre daha uygun 35 dolar.

 

 

5-BUZZMAG VIRAL NEWS 

Wordpress Buzzmag Teması

 

Viral tarzı sosyal platform icin uygun bir tema.Farklı şeyler yapmak isteyenler için uygun bir tema.Ancak şahsen ben böyle bir tema kullanmam çünkü kullanıcı temayı anlayana kadar bu site çok karışık der ve siteden çıkar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir